Dyqan per shitje ose qera VLORE

Numri i njoftimit: 45540 | Postuar në: 21.08.2016, 12:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20

Kati: 1

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 10.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ose jepet me qera nje dyqan ne Vlore, afer xhamise se qytetit, ose ne rrugen e Kishes Ortodokse, ne lagjen e vjeter Varosh. Eshte pallat i ri, pozicion anesor dhe mund te sherbej si zyra kontabel, per kurse shkollore, per kurse shoferesh, si magazine etj. Cmimi 10mije euro shitet per arsye emigrimi,ndersa per qera cmim shume i arsyeshem. shitet per arsye emigrimi

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Bruno