Kurse Kercimi / Ofrojme kurse kercimi

Numri i njoftimit: 45585 | Postuar në: 25.08.2016, 13:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Orë Vallzim / Tanci

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne akademine tone ofrohen kurse dhe leksione te llojeve te kercimit si:
Hip Hop New Style International
Breakdance
Freestyle
Zumba
Latin Dance
Dupstep, Electronic
Dance Sportiv
Popullore
Kercime per Cifte etj.

KANE FILLUAR REGJISTRIMET ME NJE SUPER OFERTE!!! DERI ME DT. 1 SHTATOR SEPSE MBAS KESAJ DATE CMIMI DO TE RRITET !!!
Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha, Zogi i Zi ngjitur me karburant Kastrati
Kontakt per regjistrime ne WhatsApp 0693787182

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

 Andi Murra