Kolltuk lekure

Numri i njoftimit: 4560 | Postuar në: 05.10.2013, 08:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Kam Kolltuk lekure (imitim) ngjyre kafe ne gjendje te mire. Nje kolltuk tresh, nje dysh dhe dy tek. Shiten per arsye rinovimi. Tel 0697677093

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Robert