Antene interneti per Wireless, "Trango Broadband Wireless"

Numri i njoftimit: 4562 | Postuar në: 05.10.2013, 14:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / Rrjetëzim, Modema, Networking

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes nje antene interneti per Wireless, "Trango Broadband Wireless", M5580M – FSU, e vlefshme per pika interneti dhe per shtepi (individe). Antena eshte e shoqeruar bashke me sacin perkates, ne menyre qe te kape maksimalisht valet dhe te sjelle sinjal te plote interneti ne kompjuterin tuaj. Ja te dhenat e produktit, qe eshte origjinal, ne anglisht: Each M5580M-FSU acts as an endpoint in a point to multipoint wireless Ethernet transmission system, which provides network connectivity at, speeds up to 45 Mbps depending on the transmission distance, noise floor, and the antenna configuration. The M5580M-FSU uses either CCK or OFDM technology coupled with Automatic Repeat request (ARQ) for improved resistance to interference and noise. The M5580M-FSU product is comprised of the following items: 1) M5580M-FSU unit (With integrated dual polarization 8 dBi patch antenna) 2) 20 Volt power adapter for use with 120 VAC. 3) Power over Ethernet Junction Box. 4) Mounting hardware The M5580M-FSU center frequency may be tuned from 5.736 to 5.836 GHz, allowing 6 non-overlapping channels to ease installation. The unit utilizes Power-over-Ethernet (PoE) and is designed for outdoor environments. The cable entry point can accommodate both Shielded twisted pair Cat5 (STP) and Unshielded twisted pair Cat5 (UTP), however STP is recommended. Antena eshte kjo ne foton shoqeruese te njoftimit. Te interesuarit mund te me kontaktojne me email, apo celular. Cel: 0696213961 Cel. : 0696213961

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Glendi