iPhone 5s 16 gb

Numri i njoftimit: 45691 | Postuar në: 04.09.2016, 06:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iPhone 5s

Çmimi: 290.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Gjendje shume te mire me shenja te lehta perdorimi.

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Andi