Palester Technogym Oferte

Numri i njoftimit: 4633 | Postuar në: 11.10.2013, 14:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Komplet Palestre Technogym linja Isotonic

Makineri 16 cope
Pista Vrapimi Run 700 & Run 900 Viti i Prodhimit 2009 - 2010

Bicikleta 2 cop Linja Selection viti i prodhimit 2009

Steper 2 cop Linja Selection viti i prodhimit 2009

Elleptical 2 cop Linja Selection viti i prodhimit 2009

Stola Shtange cop 2

Stola te Ndryshem cop 5

Set Girash nga 7.5 deri ne 35 + Stative Girash

Pesha Technogym 400 kg

Cmimi i Arsyeshem

Cel : 069 53 96 555 - 068 63 88 218

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Altin