Ambjente sherbimi Bushi

Numri i njoftimit: 4649 | Postuar në: 12.10.2013, 21:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Mobilleri

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne hyrje te Burrel-it,Aleks [Asim] Bushi vendos ne shitje nje ndertese 5-kateshe.Mund te shitet dhe me kate,te cilet jane nga 600m2 secili.Ndertesa mund te kete funksione si supermarket,rrobaqepesi etj.Por funksioni i tij tani per tani eshte si mobileri.Ai gjithashtu eshte i hipotekuar.Ndertesa vihet ne shitje per pamundesi menaxhimi.Per kontaktim na njoftoni ne i-mail in tone asim-bushi@hotmail.com ose ne nr tone te celularit 0686471290. Me respekt Aleks [Asim] Bushi,Burrel Albania.

 aleks bushi