Shes kepuce sportive Adidas Predito

Numri i njoftimit: 46715 | Postuar në: 07.09.2016, 10:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 40

Ngjyra: e gjelbër e lehtë

Çmimi: 60 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i njoftimit: Shitet


Jane Adidas Predito t reja gjendja 10\10 jeshile dhe te paperdorura asgjehere.Cmimi eshte i negociueshem.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Sabian