jeep cherokee

Numri i njoftimit: 46727 | Postuar në: 08.09.2016, 23:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Jeep

Modeli: Cherokee

Viti: 1993

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Foristradë - SUV

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


makina eshte ne gjendje shume te mire me kamio automatike 4x4 pasqyra +sondile elektrike klm ka 205 mije, motori origjinal, ngjyra vishnje, kuqe e erret me dokumenta te rregullta i mbarojne ne gusht te 2017,benzine gaz konsumi 15-17 l gaz /100klm

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 dritan