pompe lavazhi

Numri i njoftimit: 46729 | Postuar në: 08.09.2016, 23:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet paisje per lavazh., pompe pak e perdorur tre fazoreshe per kamione dhe vetura me tube presionime dy shtresa teli +stekem fshese me dy motorra kompresor ajri 50 l bombel solocioni.

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 dritan