Shtepi Banimi

Numri i njoftimit: 46730 | Postuar në: 09.09.2016, 11:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 145

Numri i kateve: 0

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 140

Çmimi: 79.100 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi banimi si me poshte
Kati i pare i banimit perbere nga
Ambjent ndenjje,Ambjent gatim plus ngrenie,Dy Dhoma gjumi,Dhome per miqte Banje e bollshme,Dy Koridore.
Ambjenti eshte i mobiluar dhe me ngrohje qendrore me kaldaje me pelet.sip 135 m2.*420 €/m2 56700 €
Bodrum i rregulluar 40 m2*200 €/ m2 8000 €
Oborr (Trruall) 120 m2* 120 €/ m2 14400 €

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Landi