Disqe + Goma

Numri i njoftimit: 46735 | Postuar në: 09.09.2016, 15:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 22

Çmimi: 500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes disqe + goma ne gjendje te shkelqyer disqet jane metalizato ne gjendje shume te mire

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 Nertil