Apartament ne shitje 2+1 me hipoteke.

Numri i njoftimit: 46764 | Postuar në: 03.02.2021, 17:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 109

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 63.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartment 2+1 for sale with total area of 109 m2.Apartment is equipped with mortgage certificate and is located on the fifth road of the city.Has full view from the sea and located on the 5th floor of a building .Apartment has 2 bedrooms with sea view and the living room is overlooking the sea.For more information please contact us.

APARTAMENT NE SHITJE ME SIP TE PERGJITHSHME 109 M2.ESHTE E PAJISUR ME HIPOTEKE DHE KA NJE ORGANIZIM NE 2 DHOMA GJUMI,SALLON,TUALET DHE BALLKON ME PAMJE FULL NGA DETI.PER ME SHUME INFORMACION JU LUTEM NA KONTAKTONI. +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan