Apartament ne shitje 123 m2.

Numri i njoftimit: 46771 | Postuar në: 09.08.2020, 12:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 134

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 120.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartment for sale at the entrance of the 4th road with 134 meter total area .Apartament has full sea view .Only 5 minutes from the beach.Apartament has a breakdown in living room together with kitchen, 2 bedrooms , 2 bathrooms, and balcony terrace .For more information please contact us.

Shitet apartament ne lagjen nr 1 ne hyrje te qytetit me siperfaqe te pergjithshme 134 m2.Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi ku te duja kane pamje nga deti,tualet,ballkon anesor si edhe verande me mjaft hapesire dhe pamje full nga deti.Per me shume info ju lutem na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan