Fast Food Iveco

Numri i njoftimit: 46776 | Postuar në: 13.09.2016, 20:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.200 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


OKAZION. Shitet makine-fast food me te gjitha pajisjet. Shitet per arsye emigrimi, i kompletuar per sherbimet e nje fast food. Pajiset perfshijne 2 frigorifere, furre per pice, xhiron e sufllaqes, paisjen e toastit, furnele gazi, makine e vogel per akullore, lavaman, me ndricim te rregullt me neone. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike. Cmimi 3200 Euro i diskutueshem

 Gramsh     Gramsh

Dërgo E-mail

 Astrit