Jam i gatshem

Numri i njoftimit: 46778 | Postuar në: 13.09.2016, 20:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Trend plus

Çmimi: 75 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Telefoni esht ne gjendte shum te mir
...me kllef mbrojtes pak i perdorur dhe me gjendje te re

 Përmet     Këlcyrë

Dërgo E-mail

 Mateo