Aziatik

Numri i njoftimit: 46797 | Postuar në: 15.09.2016, 19:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet


7 muajsh.eshte femer,kontrolluar dhe vaksinuar rregullisht

 Mat     Burrel

Dërgo E-mail

 Sabri