Kurse Profesionale per Kontabilitet dhe Finance

Numri i njoftimit: 46826 | Postuar në: 19.09.2016, 13:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Biznes dhe finansë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme Kurse Profesionale per:
Kontabilitet, Financa-5, Menaxhimi Biznesit Vogel, Menaxhimi Burimeve Njerezore, per Paga, Tatime, Sigurime, per Magazinjer, Llogaritar, Arketar, Revizor, Inventarizues, Kurse dhe Konsultime per Studente ne lendet ekonomike...
Tani per Ju ka Oferta dhe çmime te lira.
Na telefononi dhe do te filloni kursin menjehere, mbasi kurset tek ne jane individuale dhe ne çdo orar.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Zyre Kursesh Profesionale