ofrojme qadra me qera

Numri i njoftimit: 46864 | Postuar në: 24.09.2016, 15:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira..
gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne,
Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne numrin e celularit 0682290127
https://qadraperdasma.wordpress.com/2016/06/17/28/

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 qadraperdasma