parket shop

Numri i njoftimit: 46871 | Postuar në: 25.09.2016, 11:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Parket cilesor
ofrojm shitje parketi montime dhe rriparime
gjithashtu ofrojm cilesi siguri profesjonalizem + cemime konkurues ne treg per me shum info
mund te kontaktoni ne nr
0693616194

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 parket shop