Kurse Kerci - Kurs Kercimi

Numri i njoftimit: 46910 | Postuar në: 22.04.2018, 19:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Orë Vallzim / Tanci

Lloji i njoftimit: Shitet


Akademia me e madhe e kercimit n Tirane, Shqiperi ofron kurse kercimi per te gjitha grupmoshat:hip, hop breakdance,latine, kercime per cifte etj.
Oferte e limituar 3000 leke...3 here ne jave
Tashme kursi ofron dhe kontrata 6mujore 1,2 vjet
per me shum https://andimurra.wordpress.com/
Youtube:

Kontakt email: bboydetox@gmail.com
Cel: 0685440473

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Detox >(Ndërmarrje)