eskavator

Numri i njoftimit: 46922 | Postuar në: 01.10.2016, 11:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


eskacator oristain rh12
me zinxhire
ngjyr e verdhe
me cekic 2.4 ton
me documenta

 Gjirokastër     Gjirokastër

Dërgo E-mail

 ......