PSP playstacion

Numri i njoftimit: 46961 | Postuar në: 05.10.2016, 14:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


PSP ne nje gjendje shume te mire pune me karikuse dhe 6 super lojra.. permban dhe nje kart memorje 4GB

 Mat     Burrel

Dërgo E-mail

 Bajron