KAMERA SIGURIE

Numri i njoftimit: 47028 | Postuar në: 15.10.2016, 21:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 510 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


KAMERA SIGURIE

KONFIGURIM ME INTERNET PA IP STATIKE
PAMJE REALE NE SMARTPHONE

DVR HDCVI HD 1080p FULL HD 4 CHANNEL

KAMERA 2 MEGA PIKSEL FULL HD( 4 COP ) 50 METRA INFRA NATEN
HDD 2 TERA 7200 RPM

MONITOR 17 INCH

KABELL (RG59+2 FIJE KORENTI) 4 COPE X 25 M

JU SHERBEJME EDHE NE MONTIM DHE KONFIGURIM TE TE GJITH SISTEMIT NGA FILLIMI NE FUND PER 60EU

6 Muaj Garanci

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 SECURITY >(Ndërmarrje)