Punoj Fizioterapiste

Numri i njoftimit: 47069 | Postuar në: 21.10.2016, 05:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime mjekësore dhe klinikat / Fizioterapi

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje ! Jam nje goc 23-vjec,fizioterapiste profesioniste serioze nga Tirana ! Per 1 ore masazh marr 30 euro , ndersa per 2 ore masazh marr 50 euro ! Jeni te mirpritur ! Per me Shum informacion , po ju lej numrin tim te telefonit 0696732144 !

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Bela