SHESË RAKI RRUSH SKRAPARI 400 lek/l

Numri i njoftimit: 4732 | Postuar në: 19.10.2013, 09:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Birra dhe pije alkoolike

Lloji i njoftimit: Shitet


Rakia eshte shume e mire. prodhohet nga rrushi i llojit " sheshe i zi". Ju lutem te me kontaktojn personat që janë të interesuar për me shume se 30 litra. Nr kontakti. 0685096565

 Tiranë

 Auklent