shes kostum mares

Numri i njoftimit: 4745 | Postuar në: 19.10.2013, 20:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Peshkimi / Veshje

Lloji i njoftimit: Shitet


shea kostum deti mares 5.5mm i perdorur ne gjendje te mir i sjelle nga greqia te interesuarit te kontaktojn ne kete nr 0696258828

 Vlorë

 oli