VJESHTE FEMERORE 2013

Numri i njoftimit: 4758 | Postuar në: 20.10.2013, 17:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume

Madhësi: L

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Per aresye mbyllje aktiviteti shesim te gjithe mallin e magazines sone me veshje firmato eskluzivisht vetem per femra me 80% skonto. Malli perbehet nga kostume, funde, fustane, pallto, xhakavento, kemisha, komplete sportive te markave me prestigjoze europiane, te gjitha te reja dhe ne etikete origjinale.
Kushdo qe te jete I interesuar shitja behet e gjitha me shumice dhe me fature.
Nese deshironi me shume informacion mund te kontaktoni manaxherin tone me kete numer telefoni ne Tirane 069 . 6702899

 Tiranë

Dërgo E-mail

 SEZANA 2013