pasuri e patundedshme

Numri i njoftimit: 4787 | Postuar në: 23.10.2013, 12:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Godine kater kateshe me parking, lulishte dhe shatervan me sip. 1300 m2 (sip e lulishtes)
Eshte ne perdortim si Hotel, Bar-Restorant
Ndodhet ne Lagjen nr. 1, Rruga "Universiteti", prane Stadiumit "Zeqir Ymeri", ne Kukes
Me Certifikate pronesie dhe e rivleresuar

 Kukës

Dërgo E-mail

 Bahri Shahu