shitet Ford transit per arsye ekonomike

Numri i njoftimit: 4797 | Postuar në: 25.10.2013, 06:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Transit

Viti: 1989

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 550.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te miere motorike e xhenerike ,me dokumeneta te paguara deri ne16.10.2014 gjithashtu eshte dhe vetshkarkuese.

 Kolonjë

 Elton