Shitet CyberSonic Aparat Degjimi Per Persona Me Aftesi

Numri i njoftimit: 4800 | Postuar në: 25.10.2013, 16:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Aparat veshi për dëgjim të dëmtuar

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet CyberSonic Aparat Degjimi Per Persona Me Aftesi te Kufizuara,Aparati eshte perdorur per nje periudhe prej 1 muaji dhe eshte ne gjendje shume te mire .

Kontakto:
Tel: 0694224342

 Elbasan

Dërgo E-mail

 shaban