Gomone

Numri i njoftimit: 48074 | Postuar në: 21.10.2016, 21:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 €

Kategoria Mjete motorike / Anije, Skuterë, Varka, Skafe ujore / Gomone

Lloji i njoftimit: Shitet


Gjatesia 5 m,Tipi Marlin,ne gjendje perfekte,me karrel.Me dokumenta te rregullta dhe dogane karreli.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Frenkli Sinella