Frigorifer

Numri i njoftimit: 48092 | Postuar në: 24.10.2016, 14:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Frigorifer ne kushte shume te mira eshte perdorur vetem pak muaj.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Manjola