Lashi SR (Gold Albs) - Vargjet e Rruges *OFFICIAL VIDEO HD*

Numri i njoftimit: 4811 | Postuar në: 26.10.2013, 10:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Music, CD / Hip–hop dhe Soul

Lloji i njoftimit: Shitet


--GOLD ALBS Production-- (C) 2013
•Lashi SR (Street Rappers) - Vargjet e Rruges
•Rec/Master: Lashi SR (Erdet Miraka)
•Beat : once upon a time in america soundtrack - ennio morricone
•Lyrics : Lashi SR (Erdet Miraka)
•Video : JCDesign
•Official Pagehttps: •Official Page https: •Official Page http:
Tekstin e keni me poshte :

nket rap si hooligana me djem qe sban ma nana
te veshun me te gjana nga el city ke tirana
jo per mu po per nji tjeter e kam fjalen per g rapper
me firmen SR I stervit nga shkolla vjeter

old school si 2pac , old school si eazy-e
old school si biggie , old school si dr.dre
old school si big pun , old school si snoop dogg
old school si ice cube , old school hip hop

N.W.A old rap , clean rap
the best rap , nice rap , god rap , real rap ,
el city rap I frymzum nga Adi Mc
si Quick Boys nigga Street Rappers tani

my homie EA , my nigga JC
my shqipe Diablo , my rap Big Mc
my broo G.R , in da beat Markezi
E.aka.E on the mic. Lashi


juve nuk I njifni? , kto jan miqt e mi
per ju nuk jan askush , por kta jan idhujt e mi
qe jan rrit me hip hop rap , me vargje te pista
vargje te vjetra nga disa rrepista

esht muzika e tille , jan njerzit te tille
esht gjithcka e tille , qe me ben te jem I tille
te jem I tille qe , te pershtatem me te gjith
me familjen Gold Albs shok , besen kemi lidh

2x :
vargjet e rruges , vargje nga jeta
vargje hip hopi , vargje t'verteta
vargje te pastra , vargjet e mia
vargje el city , rap nga shqipria

 Elbasan

Dërgo E-mail

 GoldAlbs