Ditelindje dhe festa per femije, evente

Numri i njoftimit: 48115 | Postuar në: 26.10.2016, 15:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


🌟 🌟 🌟 🌟Ditelindjet e femijeve ne kopshte per vetem 15.000 leke 🌟 🌟 🌟 🌟
🎀 super show 👑 super cmim 🎀 cel: 069 35 07 378 🎀
Ju lutemi shihni specifikimet e meposhtme per prenotime
🔴Ne feste jane personazhe super aktiv ne gjithcka organizohet (dalin qe ne fillim – ne fund te festes) 🔴
🔸Situata gazmore
🔹Larmishmeri lojerash dinamike&shpejtesie per femije
🔸Quize te ndryshme
🔹Kercime te animuara per cdo grupmoshe
🔸Piktura ne fytyre me bojera anti-alergjike
🔹Forma te ndryshme me tullumbace
🔸Muzike festive e pershtatur me grupmoshen e femijeve
🔹 Foto momentet me te bukura te festes
🔸Fishekzjarre te momenti tortes
🔷 🔶Asistence totale ne feste me nje kohezgjatje "pa limit" 🎁
🔶 🔷Te ne femijet tuaj shohin animatoret e vertete 🔶 🔷
🔷Per detaje ejani ne dyqanin tone Adresa Blv Gjergj Fishta , Ura e Drejtorise se Policise, prane stacionit te unazes 🔷
Cel : 069 35 07 378 Unique Events-Ledio
Email : ledio_unique_events@yahoo.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Unique Events-Ledio