Shitet salle playstationash

Numri i njoftimit: 4825 | Postuar në: 26.10.2013, 21:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet salle playstationash, tek Astiri-Unaza e Re.
Cmimi 4500euro

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Dori