AMBER "ENDERRO SERISHT"

Numri i njoftimit: 4846 | Postuar në: 27.10.2013, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Mirëseerdhët në botën e gjumit të qetë dhe përkëdhelës!
Lejoni dyshekun me aloe vera të përkëdhelë lëkurën tuaj. Rehati e përsosur si dhe mbështetje optimale për shpinën tuaj gjatë gjumit. Për ta shndërruar dyshekun tuaj në një oaz qetësie dhe rehatie, e kemi pasuruar atë me përmbajtje aloe vera e cila zbut, lagështon dhe ripërtërin lëkurën.
E butë, qetësuese dhe rigjeneruese.
Aloe Vera – për një pamje të freskët dhe të shplodhur.
Dyshekët me përmbajtje aloe vera përkëdhelin lëkurën dhe ndjenjat tuaja. Aloe Vera ka edhe efekte përfituese për shëndetin tuaj:
Ndihmon sistemin imunitar
Ka veti antibakteriale dhe antivirusale
Ju shplodh dhe ju mbështjell në një gjumë paqësor.
Për gjumin më shplodhës të mundshëm.
Dysheku më i fortë për një mbështetje të përsosur të trupit
Është i rehatshëm, i fortë dhe ajroset mirë, ofron mbështetje të mirë dhe lehtëson dhimbjet e shpinës.
Veti ortopedike dhe anatomike për mirëqënien tuaj.

Mbështetje dhe rehati e përsosur në një dyshek
Dysheu Amber Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen Amber. Shkëlqen për fortësinë e tij, ndërkohë që ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme. Dysheku ortopedik Aloe Vera është i përshtatshëm për këdo që kërkon një mbështetje të fortë për rigjenerimin e shpinës së lodhur.
Amber Aloe Vera përbëhet prej sfungjerit Ecocell i cili është balsam për dhimbjet e shpinë, kyçeve dhe ijeve. Duke përdorur dyshekun Amber Aloe Vera, ju nuk do të zgjoheni më me dhimbje kyçesh, por do të ndiheni të rinuar dhe plot energji!
Përjetoni butësine dhe luksin në dyshekun Amber Aloe Vera.
Për ta shndërruar dyshekun tuaj në një oaz qetësie dhe rehatie, e kemi pasuruar atë me përmbajtje aloe vera e cila zbut, lagështon dhe ripërtërin lëkurën.
Aloe Vera ka edhe efekte përfituese për shëndetin tuaj:
Ndihmon sistemin imunitar
Ka veti antibakteriale dhe antivirusale
Ju shplodh dhe ju mbështjell në një gjumë paqësor.

 Tiranë

 AMBER >(Ndërmarrje)