Truall 450 m2 me dok.hipoteke,si dhe ndertesa nje kateshe 22

Numri i njoftimit: 4851 | Postuar në: 27.10.2013, 21:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Truall 450 m2 +ndertese nje kateshe 200 m2 me dok.hipoteke ne qender te Gramshit.

 Gramsh

Dërgo E-mail

 Fatmir kabashi