okazion shitet apartament ne qender orikum

Numri i njoftimit: 49162 | Postuar në: 01.11.2016, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 84

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 30.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


okazion shitet nje apartament ne qender orikum katii peste ose i gjasht mbi toke.Apartamenti eshte i ri i pabanuar ndonjehere dhe ndodhet ne qender te orikumit.Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome,nje guzhine dhe nje tualet e gjitha me sip 84 m2.

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 marko