REISHI

Numri i njoftimit: 49187 | Postuar në: 03.11.2016, 11:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.200 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i njoftimit: Shitet


Vjen nga nje kerpudhe qe rritet ne Azi dhe qe eshte perdorur ne dinastite e lashta per kurimin e shume semundjeve

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 produkte lr gjermane