Beats by Dree MONSTER

Numri i njoftimit: 492 | Postuar në: 12.10.2012, 16:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Hi-Fi / Audio / Kufje

Lloji i njoftimit: Shitet


Kufje Profesionale per DJ (Te bardha)

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Odise Seferaj