Apartament ne shitje 1+1 me hipoteke

Numri i njoftimit: 49201 | Postuar në: 26.03.2019, 11:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 67.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 1+1 me hipoteke me siperfaqe totale 75 m2.
Prona ndodhet ne Rrugen e 5-te te qytetit me pamje nga deti.
Pallati eshte i ri me strukture moderne dhe punime mjaft cilesore,me hidroizolim,termoizolim,ngrohje qendrore,antene qendrore satelitore si edhe vale interneti Wifi.Hyrja perbehet prej 1 dhome gjumi , 1 sallon sebashku me kuzhine,1 tualet,dhe 1 ballkon me pamje nga deti.
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan