Apartament ne shitje 2+1 me hipoteke.

Numri i njoftimit: 49202 | Postuar në: 02.06.2019, 16:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 145

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 120.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 me hipoteke me siperfaqe totale 154 m2.
Prona ndodhet ne Rrugen e 5-te te qytetit me pamje nga deti.
Pallati eshte i ri me strukture moderne dhe punime mjaft cilesore,me hidroizolim,termoizolim,ngrohje qendrore,antene qendrore satelitore si edhe vale interneti Wifi.Hyrja perbehet prej 2 dhome gjumi , 1 sallon sebashku me kuzhine,2 tualete,dhe 3 ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me 7 kate.Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan