xbox 360

Numri i njoftimit: 49210 | Postuar në: 05.11.2016, 22:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 140 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / XBOX

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shitet ixbox 360 500 gb i ri per me shum info kontaktoni ne nr e tel 6940132121 nr grek

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 ronaldo