Mini Sptitz

Numri i njoftimit: 49218 | Postuar në: 06.11.2016, 18:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet


Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Armando