Disqe 17 me 4 detiçek

Numri i njoftimit: 49221 | Postuar në: 06.11.2016, 21:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Prodhimi: Alumin

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Disqet jan ne gjendje re mir jan pak te perdorur

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Ervis