PlayStation 3

Numri i njoftimit: 49222 | Postuar në: 06.11.2016, 21:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 16.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


1vit i perdorur ne kushte shpije 260giga memorje +2lojra gta5 dhe assassins creed

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Regi