Shitet kalorifer grohje me hologjen

Numri i njoftimit: 49231 | Postuar në: 07.11.2016, 17:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Ngrohje kalorifer

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kalorifer ngrohje me hologjen produkti eshte i ri sapo ka ardhr nga gjermania . Eshte shume ekonomike ka tre stima ngrohje plus dhe levis 360 grade automitikisht dhe pult komandues per te fikur dhe per te ndezur

 Pogradec     Udënisht

Dërgo E-mail

 redi