Shes kalorifer ngrohje me hologjen

Numri i njoftimit: 49232 | Postuar në: 07.11.2016, 18:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Ngrohje kalorifer

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kalorifer me hologjen sapo ka ardhur nga gjermania . Ka tre stima ngrohje dhe pult komandues qe e fik e ndez dhe leviz 360 grade anemban dhomes tuaj ne qofte se jeni te interesuar kontaktoni

 Pogradec     Udënisht

Dërgo E-mail

 redi