shes frigorifer

Numri i njoftimit: 49260 | Postuar në: 11.11.2016, 10:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes frigorifer ne cmim Te volitshem 300 mi leka

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Arlindo